Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało nam się uruchomić już cztery pełne grupy dla osób z Ukrainy, które uczą się języka polskiego.

Start kolejnych grup również jest planowany.

To nie tylko nasza zasługa, ale również osób i miejsc, które z nami współpracują. Dziękujemy z serca cichym pomocnikom, którzy poświęcają swój czas, aby choć minimalnie ułatwić naszym przyjaciołom z Ukrainy pobyt w Polsce.

Korzystając z okazji chcemy również poprosić o wsparcie.

W związku z tym, że nasza działalność się stale poszerza poszukujemy osób, które chciałaby zaangażować się w nasze działania. Zapraszamy przede wszystkim nauczycieli języków (dowolnego) oraz studentów filologii, którzy chcieliby podjąć z nami współpracę na zasadzie wolontariatu (przynajmniej na razie). Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie oczywiście ułatwieniem, ale nie jest niezbędna. 

Poszukujemy również osób, które chciałyby się zaangażować w animacyjną formę opiekę nad dziećmi w trakcie lekcji rodziców. Nie wymagamy znajomości języka ukraińskiego ani rosyjskiego. We wszystkim pomożemy i zapewnimy wszystkie niezbędne materiały. 

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń w wiadomości prywatnej poprzez portale społecznościowe lub pod adresem mailowym: 

stow.kulturaodnowa@gmail.com

DZIĘKUJEMY 

❤️

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Regulamin Serwisu
Jak wyłączyć ciasteczka
OK