ZŁAP ODDECH OD NOWA – Ruszyły zapisy do udziału w naszym pierwszym projekcie!

Jest nam bardzo miło zaprosić wszystkich mieszkańców powiatu nowosądeckiego, którzy przekroczyli 40 rok życia do udziału w projekcie pt. ZŁAP ODDECH OD NOWA, który w swojej formule skupia się na pomocy osobom, które przeszły zakażenie COVID-19 lub odczuły negatywny wpływ pandemii na zdrowie psychiczne i fizyczne.

Projekt składa się z trzech modułów: 

1) Zajęcia z fizjoterapii – pokaz oraz ćwiczenia ogólnoustrojowe, szczególny nacisk na ćwiczenia usprawniające oddech. Warsztaty mają na celu poprawę stanu fizycznego oraz świadomego oddychania. W trakcie zajęć pojawią się również elementy rehabilitacji

2) Zajęcia z arteterapii – podczas warsztatów pojawią się elementy teatru, muzykoterapii oraz terapii tańcem, które pomogą uwolnić zgromadzone w ciele napięcia i zredukować stres. Zajęcia będą prowadzone przez aktorkę.

3) Zajęcia z dietetyki – wykład a także towarzyszące mu rozmowy i dyskusje dotyczące zdrowego odżywiania, nawyków żywieniowych i tego w jaki sposób zastąpić nasze codzienne potrawy ich zdrowymi zamiennikami; czego unikać, a po co sięgać, tak aby mądrze wspierać nasz organizm w walce z wirusami.

WAŻNE INFORMACJE:

Wszystkie warsztaty będą się odbywały w Miejscu Aktywności Mieszkańców (ul. Żółkiewskiego 23 w Nowym Sączu).

Daty zajęć: SOBOTA: 23.10.2021, 06.11.2021 oraz 13.11.2021 w godz. 10:00 – 14:00

Na zajęcia z fizjoterapii i arteterapii potrzebny wygodny strój (np. spodnie dresowe, lekkie obuwie).

Liczba miejsc ograniczona.

Prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu: 669 589 700 lub mailowo na adres: stow.kulturaodnowa@gmail.com. Dodatkowo zapraszamy do kontaktu poprzez nasze media społecznościowe, do których odnośniki znajdziecie Państwo poniżej lub w zakładce Kontakt.

Dla uczestników warsztatów przewidziane drobne upominki po zakończeniu warsztatów, w tym poradnik zawierający wiedzę, przepisy i wskazówki z warsztatów.

Wydarzenie jest realizowane ze środków programu Małopolska Lokalnie, którego operatorem jest Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych.

Zapewniamy miłą atmosferę.

Zapraszamy!

Aktualizacja:

13 listopada ostatni dzień warsztatów. Serdecznie zapraszamy.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Regulamin Serwisu
Jak wyłączyć ciasteczka
OK